Vítejte na stránkách MBS-stavby s.r.o.

Investice do bydlení je jedním z nejdůležitějších životních rozhodnutí. Svěřte návrh a realizaci svého rodinného domu spolehlivému partnerovi v oblasti výstavby nízkoenergetických domů. Jsme tu proto, abychom vám nabídli nejkratší a nejrozumnější cestu k tomu, aby se vaše očekávání naplnila.

Za společnost MBS-stavby s.r.o.
Ondřej Bosák

22 letzkušeností
Desítkystaveb za rok
Realizacepo celé ČR

Stavba nízkoenergetických domů - Přízemní domy

Přízemní stavby mají úžasnou schopnost proměnit prostory, které používáte nejčastěji, jako je kuchyň a obývací část. Právě v této části domu trávíme většinu času, ať už odpočíváme nebo se bavíme s přáteli a rodinou. Navíc jsou univerzální, co se týče designu i nákladů. Přízemní dům je proto vhodný pro větší a rovinatější pozemky.

B1

Hrubá stavba od 1 814 000 Kč

Zastavěná plocha 163 m2

B2

Hrubá stavba od 1 668 000 Kč

Zastavěná plocha 127,9 m2

B3

Hrubá stavba od 1 620 000 Kč

Zastavěná plocha 144,8 m2

B4

Hrubá stavba od 1 458 000 Kč

Zastavěná plocha 144,8 m2

B5

Hrubá stavba od 1 932 000 Kč

Zastavěná plocha 169,12 m2

B6

Hrubá stavba od 2 032 000 Kč

Zastavěná plocha 196,93 m2

B7

Hrubá stavba od 1 832 000 Kč

Zastavěná plocha 198,74 m2

Další projekty rodinných domů

naleznete na webových stránkách naší partnerské projekční společnosti G SERVIS CZ, s.r.o.

www.gservis.cz

Stavba nízkoenergetických rodinných domů

Existují různé typy nízkoenergetických domů - všechny však mají jedno společné: obvykle jsou mimořádně dobře izolované a vzduchotěsné, spotřebovávají málo energie, šetří náklady na vytápění, chrání životní prostředí a navíc poskytují vysoký komfort bydlení.
Nabízíme realizaci hrubé stavby vašeho rodinného domu jako hlavní náplň naší činnosti a také realizaci jednotlivých dalších dodávek stavby rodinného domu. Naše nízkoenergetické domy kombinují tradiční přístup ke stavbě. Tato platforma nám umožňuje být rychlejší, přesnější a flexibilnější. Můžete si vybrat z desítek staveb postavených našimi architekty, kteří pro vás vytvořili jedinečný komfort a útulné bydlení. Inovativní systém úspory energie zaručuje nízkou spotřebu energie, zdravé prostředí a bezpodmínečný komfort. Energetická účinnost a udržitelnost jsou důležitými tématy při stavbě domů. Proto jim i my v MBS-stavby s.r.o. přikládáme velký význam.

Zobrazit více
Stavba nízkoenergetických rodinných domů - MBS-stavby s.r.o.

Projekty rodinných domů

Společnost MBS-stavby s.r.o. se zabývá kompletními službami v oblasti projektování nových rodinných domů. V současné době se dodávkami projektů rodinných domů pro nás zabývá pět stavebních projektantů (všichni s potřebnou autorizací) a dále projektanti jednotlivých profesí - topení, zdravotechnika, elektroinstalace, statika, požární bezpečnost, měření a regulace, speciální způsoby vytápění, dopravní projekty atd.
Nabízíme vám projektové dokumentace typové i projekty na míru, zpracované podle vašich konkrétních požadavků na změnu jednotlivých dispozicí, tvaru domů, způsobů vytápění a použitých materiálů (viz obsah projektové dokumentace).

Zobrazit více
Projekty rodinných domů - MBS-stavby s.r.o.

O systému IZOLOX

Stavební materiál IZOLOX byl vyvinut v reakci na moderní výzvy spojené s rozšiřující se nabídkou technologií pasivního stavění a také s cílem zvýšit standardy výstavby a spokojenost zákazníků.

Výbornátepelná izolace
Rychlámontáž
Skvělácena / výkon